Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Woda 

Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów

Wody mineralne

Ciało człowieka w aż 70% składa się z wody, dlatego jej nadmierna utrata może mieć katastrofalna skutki dla zdrowia, a w skrajnych przypadkach prowadzić nawet do śmierci. Dorosły człowiek powinien spożywać codziennie ok. 2 litry wody. Na szczęście picie wody bardzo łatwo wchodzi w nawyk. Człowiek szybko przyzwyczaja się do sięgania po szklankę albo butelkę. Dzięki temu organizm zostaje odpowiednie nawodniony i prawidłowo funkcjonuje. W naszej ofercie znalazł się bogaty wybór zarówno wody niegazowanej, jak i gazowanej. Konkretne produkty różnią się między sobą np. zawartością składników mineralnych i smakiem. Dzięki temu każdy bez problemu znajdzie najlepszą dla siebie opcję.

Szeroki asortyment wody mineralnej oferujemy w sprzedaży stacjonarnej na terenie miasta Warszawa oraz w sprzedaży internetowej. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny. Jako dystrybutor wody zaopatrujemy przedsiębiorstwa oraz placówki oświatowe.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Czym kierować się wybierając dla siebie wodę mineralną? Ważne aby zwrócić uwagę na zawartość sodu. Pijąc niskosodową masz pewność, że Twój wybór jest trafny.

Sodu w naszej dzisiejszej diecie jest aż nadmiar. Znaleźć go można przede wszystkim w soli, którą doprawiamy praktycznie wszystkie potrawy. Mimo, że sód jest bardzo ważnym i potrzebnym pierwiastkiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu (wraz z potasem odpowiada między innymi za regulację skórczów mięśni w tym mięśnia sercowego oraz za polaryzację błony komórkowej i przenoszenie impulsów nerwowych), to jego nadmiar bywa szkodliwy. Zbyt duża ilość sodu w organizmie powoduje, oprócz zatrzymywania wody (opuchnięcia) również podnoszenie ciśnienia krwi a to niestety zwiększa ryzyko zawału serca.

Dlatego tak ważne jest aby oprócz zdrowego żywienia pić również dobrą niskosodową wodę mineralną. Ważna jest również odpowiednia zawartość magnezu i wapnia, która pomaga uzupełnić niedobory tych pierwiastków wynikające z nienajlepszej diety i życia w biegu.

I życie znowu nabiera smaku - zdrowego smaku.

Polecamy w naszym sklepie - artykuły spożywcze takie jak:

  • Woda mineralna

  • Woda gazowana

  • Woda niegazowana

  • Woda w szklanych butelkach

  • Cisowianka perlage

  • Woda Żywiec Zdrój

  • Woda Nałęczowanka

Dystrybutor wody w Warszawie - MM Partners