Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Promocje

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Zamów Darmowy Katalog Artykułów Biurowych

Certyfikat SSL Sklepu artykuły biurowe

Znajdź swój idealny długopis

Karton ozdobny 

Pokazuje 1 - 48 z 211 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 211 elementów

Artykuły papiernicze - kartony ozdobne, papiery wizytówkowe

W naszej ofercie znalazły się rozmaite rodzaje papieru. Można wybierać pomiędzy gramaturą, wymiarami oraz przeznaczeniem. Dostępne są m.in. arkusze i papiery barwne oraz ozdobny papier, papier kancelaryjny, karton dekoracyjny, a także papier fotograficzny. Wszystkie produkty posiadają wysoką jakość i są przystępne cenowo.

Standardowy biały papier jest niezwykle przydatny, jednak nieraz potrzeba czegoś bardziej efektownego albo oryginalnego. W takich przypadkach znakomicie sprawdzą się arkusze barwne. Doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju dyplomów, gratulacji oraz świadectw. Niektóre z nich będą pasowały także do eleganckiej korespondencji, a nawet do restauracyjnego menu albo do cenników. Kwiaty, koronki, ramki, motywy świąteczne – wśród bogatej oferty wzorów z pewnością uda się znaleźć coś odpowiedniego. Podobne zastosowanie znajduje papeteria komputerowa. Jest ona w stanie uświetnić m.in. rozmaite spotkania służbowe czy konferencje. Produkt może przemienić się także w efektowne dyplomy dla dzieci.

Karton ozdobny do druku to ekskluzywny papier 160 - 250 g/m² do druku korespondencji, biznesowej, papier ozdobny na zaproszenia i do druku kart okolicznościowych, podziękowań, certyfikatów, które zostaną oprawione. Karton z wyraźnym tłoczeniem polecamy do drukarek atramentowych, karton
gładki do drukarek atramentowych i laserowych. Najczęściej spotykane formaty kartonu ozdobnego to A4, A3 i A1.

Kartony ozdobne w formacie A3 i wyższej gramaturze polecamy do tworzenia wizytówek, pudełek, okładek, kart okolicznościowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu papierniczego online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.

 Artykuły papiernicze - kartony ozdobne, papiery wizytówkowe W naszej ofercie znalazły się rozmaite rodzaje papieru. Można wybierać pomiędzy gramaturą, wymiarami oraz przeznaczeniem. Dostępne są m.in. arkusze i papiery barwne oraz ozdobny papier , papier kancelaryjny , karton dekoracyjny , a także papier fotograficzny . Wszystkie produkty posiadają wysoką jakość i są przystępne cenowo. Standardowy biały papier jest niezwykle przydatny, jednak nieraz potrzeba czegoś bardziej efektownego albo oryginalnego. W takich przypadkach znakomicie sprawdzą się arkusze barwne. Doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju dyplomów, gratulacji oraz świadectw. Niektóre z nich będą pasowały także do eleganckiej korespondencji, a nawet do restauracyjnego menu albo do cenników. Kwiaty, koronki, ramki, motywy świąteczne – wśród bogatej oferty wzorów z pewnością uda się znaleźć coś odpowiedniego. Podobne zastosowanie znajduje papeteria komputerowa. Jest ona w stanie uświetnić m.in. rozmaite spotkania służbowe czy konferencje. Produkt może przemienić się także w efektowne dyplomy dla dzieci. Karton ozdobny do druku to ekskluzywny papier 160 - 250 g/m² do druku korespondencji, biznesowej, papier ozdobny na zaproszenia i do druku kart okolicznościowych, podziękowań, certyfikatów, które zostaną oprawione. Karton z wyraźnym tłoczeniem polecamy do drukarek atramentowych, karton gładki do drukarek atramentowych i laserowych. Najczęściej spotykane formaty kartonu ozdobnego to A4, A3 i A1. Kartony ozdobne w formacie A3 i wyższej gramaturze polecamy do tworzenia wizytówek, pudełek, okładek, kart okolicznościowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu papierniczego online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.