Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Karton ozdobny 

Pokazuje 1 - 48 z 146 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 146 elementów

Artykuły papiernicze - kartony ozdobne, papiery wizytówkowe

W naszej ofercie znalazły się rozmaite rodzaje papieru. Można wybierać pomiędzy gramaturą, wymiarami oraz przeznaczeniem. Dostępne są m.in. arkusze i papiery barwne oraz ozdobny papier, papier kancelaryjny, karton dekoracyjny, a także papier fotograficzny. Wszystkie produkty posiadają wysoką jakość i są przystępne cenowo.

Standardowy biały papier jest niezwykle przydatny, jednak nieraz potrzeba czegoś bardziej efektownego albo oryginalnego. W takich przypadkach znakomicie sprawdzą się arkusze barwne. Doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju dyplomów, gratulacji oraz świadectw. Niektóre z nich będą pasowały także do eleganckiej korespondencji, a nawet do restauracyjnego menu albo do cenników. Kwiaty, koronki, ramki, motywy świąteczne – wśród bogatej oferty wzorów z pewnością uda się znaleźć coś odpowiedniego. Podobne zastosowanie znajduje papeteria komputerowa. Jest ona w stanie uświetnić m.in. rozmaite spotkania służbowe czy konferencje. Produkt może przemienić się także w efektowne dyplomy dla dzieci.

Karton ozdobny do druku to ekskluzywny papier 160 - 250 g/m² do druku korespondencji, biznesowej, papier ozdobny na zaproszenia i do druku kart okolicznościowych, podziękowań, certyfikatów, które zostaną oprawione. Karton z wyraźnym tłoczeniem polecamy do drukarek atramentowych, karton
gładki do drukarek atramentowych i laserowych. Najczęściej spotykane formaty kartonu ozdobnego to A4, A3 i A1.

Kartony ozdobne w formacie A3 i wyższej gramaturze polecamy do tworzenia wizytówek, pudełek, okładek, kart okolicznościowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu papierniczego online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.