Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Koperty RBD rozszerzane boki i spód 

Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

Koperty RBD - rozszeszane koperty na dokumenty, sklep Warszawa

W każdej firmie czy gospodarstwie domowym niezbędnym czynnikiem korespondencji do tej pory były koperty papierowe. Trudno sobie mimo komputeryzacji wyobrazić prowadzenie korespondencji pisemnej bez wykorzystania kopert pocztowych. To bardzo ekonomiczne i popularne opakowanie dla niewielkich przesyłek. Koperty tego rodzaju świetnie przydadzą się do wysyłek wszelakich dokumentów. Z uwagi na swoją wszechstronność i praktyczność stanowią najbardziej popularny materiał opakowaniowy. Chętnie wykorzystywane w biurach i domach do wysyłania korespondencji firmowej i prywatnej, a także w urzędach i sekretariatach.

Koperty z rozszerzanymi bokami i spodem

Koperty RBD - koperty rozszerzane

Koperty RBD, czyli rozszerzane boki i dół koperty oferują znakomite rozwiązanie do przesyłania większych ilości korespondencji. Dostępne są w szerokiej gamie formatów wykonanych z papierów typu kraft w kolorze białym lub brązowym.

Koperty przestrzenne, rozszerzane na bokach i spodzie. Używane zazwyczaj do korespondencji katalogów i większej ilości wysyłanej poczty.

koperty z rozszerzanym spodem - papierowe kopertykoperty rozszerzane rbd c4 hk

Koperty RBD – łatwe w użyciu opakowania z zamknięciem samoklejącym HK, wykonane z papieru brązowego lub białego, stanowią alternatywę dla małych paczek. Koperty rozszerzane z kwadratowym dnem do przesyłania dokumentów w ryzach oraz przesyłek przestrzennych. Szeroko stosowane w wysyłce internetowej i w przesyłaniu oraz przechowywaniu dokumentacji i umów. Koperty rozszerzalne proponowane przez naszą firmę to sprawdzone rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw. Nasze koperty służą do wysyłki: ubrań, grubej korespondencji, np. książek, katalogów czy instrukcji. Dzięki rozszerzalnej budowie koperty te są odporne na rozerwanie – zmieścisz w nich dokładnie to, co potrzebujesz wysłać. Mocny klej zabezpieczony paskiem gwarantuje trwałe zamknięcie, a wysokie gramatury papieru zapewniają odporność na rozdarcie.

W naszej ofercie posiadamy koperty białe i brązowe, wykonane z ekologicznego i trwałego papieru.

Niewątpliwym atutem sprzedawanych przez nas kopert jest to, że zajmują jedynie 2 razy więcej miejsca w kartonie, niż koperty standardowe. Zamów karton kopert rozszerzanych prosto z naszej hurtowni a artykułami do wysyłki i korespondencji. W paczce dostaniesz 250 sztuk kopert w zamówionym rozmiarze. Z nami zadbasz o środowisko, gdyż nasze produkty są ekologiczne i wykonane z papieru!

Proponujemy również koperty RBD z nadrukiem Klienta, w wielu formatach i technologiach nadruku! Z niewielkim nadrukiem lub na całej powierzchni. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź osobistego.

Pamiętaj, aby dbać o koperty! Przechowuj koperty w chłodnym miejscu (18-20 stopni celcjusza), pomieszczeniu o wilgotności 50-55%. Przechowuj w trwałych i zamkniętych opakowaniach oraz z dala od promieni słonecznych.

Jeśli interesują Cię inne koperty np.: koperty listowe lub koperty bąbelkowe - koniecznie odwiedź naszą stronę i zobacz co mamy do zaoferowania!!!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sklepu, mieścimy się na Bemowie w Warszawie i zapewniamy szeroki asortyment towarów do pakowania!!!

DOSTAWA OD 50 ZŁ TYLKO W GRANICACH WARSZAWY - GRATIS!!!

WIELORABATY !!! ZAMÓW KOSZULKI NA DOKUMENTY I INNE PRODUKTY I ZYSKUJ DODATKOWE RABATY!!!

Tabela rabatów mmpartners

RABAT ZA ILOŚĆ PRODUKTÓW + RABAT ZA SUMĘ KOSZYKA + RABAT KLIENTA = WIELORABATY DO 35%

Planujesz wysyłkę katalogów? Proponujemy do tego koperty RBD z rozszerzanymi bokami i spodem, które pomieszczą większą ilość korespondencji. Skorzystaj z naszej oferty!!!

Szukaj prduktów po słowach kluczowych: koperty rozszerzane - koperty z rozszerzanym dnem - koperty rozszerzalne - koperta A4 rozszerzana - koperta rozszerzana b4 - koperty rozszerzane z klapą - koperta biurowa - koperty rozszerzane rbd c4 hk - koperty z rozszerzanym spodem - rozszerzana c4 biała - papierowe koperty - koperty z mocnego papieru - koperty z szerokimi bokami i spodem - koperty bong - nc koperty

 

koperty z rozszerzanym spodem

Możliwy nadruk na kopertach dla Klienta metodami:

Druk OFFSET (na arkuszu - druk wielokolorowy kolorystyka CMYK, druk pasowany,

Druk OFFSET-CMYK - pliki bitmapa lub w krzywych) - druk jednostronny i dwustronny od 5.000 szt.

Druk OFFSET (na arkuszu - maksymalnie 5 kolorów PANTONE, druk pasowany,

Druk OFFSET-PANTONE - pliki bitmapa lub w krzywych) - druk jednostronny i dwustronny od 5.000 szt.

Druk DIGITAL (na gotowej kopercie - ilość kolorów nieograniczona kolorystyka CMYK, druk pasowany) - druk jednostronny 1 karton - 5.000 szt., druk wyłącznie na froncie koperty, nadruk CMYK na brązowym papierze odbiega kolorystycznie od nadruku na papierach białych.