Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Ręczniki papierowe w rolce 

Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

Ręczniki papierowe - ręczniki centralnego dozowania, ręczniki w rolce

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo bogaty wybór ręczników papierowych centralnego dozowania z wyciąganą tuleją, znanych producentów, w tym KatrinBulkySoft, Tork czy Cliver.

Systemy centralnego dozowania to znakomity sposób na oszczędność miejsca, rzadkie wymiany wkładów oraz wysoki poziom higieny. Idealne do wycierania dłoni i lekkiego wycierania powierzchni. Cechą sprzedawanych przez nas ręczników jest ich wydajność i estetyczny wygląd. W ofercie posiadamy ręczniki papierowe, które wykonane są z czystej, starannie selekcjonowanej celulozy oraz przetworzonej makulatury.

W naszym sklepie papierniczym z artykułami higienicznymi znajdują się ręczniki papierowe w klasie Standard i Premium. Produkty te są wytrzymałe i skutecznie osuszają dłonie. Do zastosowania zarówno w firmach, zakładach przemysłowych, jak i miejscach użyteczności publicznej.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy fachową obsługę i pomoc w wybraniu właściwych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kategoriami w naszym katalogu. Oferujemy wiele elementów wyposażenia biura, w tym meble biurowe oraz sprzęt RTV.

Ręczniki papierowe do podajnika ✔️

⊗ Ręcznik papierowy na rolce - W ofercie posiadamy szeroki wybór ręczników w rolkach z wyciąganą tuleją.

    • Ręczniki w roli, System - ręczniki te, to wytrzymałe i higieniczne rozwiązanie redukujące koszty. Te dozowane ręczniki w roli, są podawane pojedynczo, co pozwala na kontrolę zużycia.
    • Ręczniki papierowe w rolce - wytrzymałe ręczniki papierowe w rolce zostały podzielone na dwie grupy: ręczniki w roli MINI/kuchenne oraz ręczniki w roli MAXI Jumbo. Wszystkie ręczniki papierowe w rolce zostały wykonane z wytrzymałego papieru.

- Ręczniki papierowe Jumbo Maxi:

Recznik w roli Jumbo Maxi

- Ręczniki papierowe Midi Mini:

Ręcznik w roli Mini

Ręcznik w rolce > Ręczniki papierowe w rolce

+

Ręczniki papierowe w rolce

Zapamiętaj!!! Kupując w naszym sklepie, w ilościach kartonowych otrzymujesz rabat do 10% oraz specjalne warunki handlowe!!!

Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia Państwu jak najlepszej oferty handlowej!!! ✔️

Szukaj naszych produktów po słowach kluczowych: ręczniki papierowe hurtownia, ręcznik w roli, ręcznik w rolce, ręczniki centralnego dozowania, ręczniki papierowe do rąk, ręcznik kuchenny papierowy, ręcznik papierowy do podajnika, ręczniki papierowe przemysłowe