Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Farby akrylowe 

Pokazuje 1 - 24 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 137 elementów

Dobre farby akrylowe- ranking top3

Które farby akrylowe są najlepsze? Prezentujemy trzech najlepszych w naszej opinii producentów farb akrylowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, oferując wysokiej jakości farby akrylowe dla ludzi, którzy lubią malować nie tylko na papierze. Stąd wiemy, co jest dobre.

Top 3 najlepszych producentów farb akrylowych:

  • Happy Color. Specjalizują się w produkcji farb akrylowych. Oferują wysokiej jakości produkty do użytku profesjonalnego oraz dla dzieci. Bezpieczne, bezzapachowe farby szybko schną, przeznaczone są na różne powierzchnie. Dobrze kryją, są wygodne w użyciu i dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej.

  • Maries. Farby tej marki cechują intensywne kolory, idealna konsystencja i konkurencyjna cena. Przeznaczone do malowania na różnych powierzchniach, od papieru, przez ceramikę, po bambus. Są odporne na wilgoć i blaknięcie. Nie pękają.

  • Koh-i-noor. Farby akrylowe tej marki odznaczają się dużą trwałością. Możesz nimi malować na różnych powierzchniach, które nie chłoną wody. Intensywne barwy można dowolnie miksować, tworząc niebanalne odcienie. Czas nie działa na ich niekorzyść, bo kolory nie blakną.

Farby akrylowe z naszej hurtowni są przeznaczone zarówno dla dzieci, by mogły rozwijać swój talent bądź po prostu dobrze się bawić i do profesjonalnego użytku.

Rzadkie farby akrylowe

W ofercie M&M Partners są farby akrylowe o różnym stopniu gęstości. Warto pamiętać, że rozcieńczanie wodą nie sprawi, że farba będzie miała idealną konsystencję. Bo rzadsza farba akrylowa nie oznacza, że jest w niej więcej wody. Farby akrylowe powstają na bazie różnych żywic akrylowych i stąd różnica w ich konsystencji.

Jeśli poszukujesz farb akrylowych wysokiej jakości, do użycia na różnych powierzchniach, a przy tym o idealnej konsystencji, to znajdziesz je w naszej ofercie. Oprócz wymienionych wcześniej marek farb, w naszej ofercie znajdziesz produkty dobrze znanych polskich producentów, jak marka Astra.

Zestaw farb akrylowych

Zestaw czy pojedyncze farby akrylowe? Nie musisz wybierać, w ofercie naszej hurtowni są zarówno zestawy jak i pojedyncze kolory, zamknięte w tubkach bądź pojemniczkach. Zestawy farb świetnie sprawdzą się w przypadku dzieci, które po prostu chcą i lubią malować. Zawierają one wyraziste podstawowe kolory, które można ze sobą mieszać uzyskując nowe, czasem zaskakujące barwy.

Pojedyncze farby akrylowe mogą być lepszą opcją jeśli malujesz hobbystycznie bądź profesjonalne. Wtedy wybierzesz dokładnie takie kolory, jakich potrzebujesz. Oferta naszej hurtowni jest obszerna pod względem kolorów farb akrylowych.

Farby akrylowe do malowania obrazów

Są świetnym wyborem dla początkujących malarzy. Stanowią budżetowe, a zarazem wysokiej jakości narzędzie do malowania. Rozcieńczając je z wodą dają efekt akwareli. Bez rozcieńczania, farbami akrylowymi maluje się podobnie jak olejnymi.

Farby akrylowe do malowania obrazów powinny być dobrej jakości i mieć odpowiednią konsystencję. Powinny szybko schnąć i cechować się odpornością na blaknięcie. I co najważniejsze powinny być przeznaczone do malowania na płótnie.

Mały i duży artysta bądź hobbysta malarz w naszym sklepie papierniczym odkryje nowe kolory i pobudzi swoją wyobraźnię. Zamów teraz, a my szybko zrealizujemy dostawę.

Artyści wymagają najlepszych materiałów i właśnie takie znalazły się w naszym sklepie. Oferta jest bogata m.in. w farby olejne oraz tempery. Można postawić na pojedynczy kolor albo od razu zdecydować się na cały komplet. Dostępne są również farby do tkanin, które pozwalają na całkowitą metamorfozę ubrań oraz obuwia. Nie mogło zabraknąć bogatego wyboru pędzli. Z łatwością odnajdzie się model idealny do malowania tła, ale także do wykańczania drobnych szczegółów. Niektórzy bez wahania wybiorą naturalne włosie, a inni zdecydują się na syntetyczną wersję. Gdy człowiek posiada odpowiednie akcesoria, aż chce mu się malować i nawet praca staje się niezwykle przyjemna. W naszej ofercie znalazły się również m.in. farby akrylowe w tubce np. firmy AstraZ farbek można korzystać nie tylko w szkole i na kole plastycznym, ale także w domu. Posłużą do malowania na płótnie, drewnie, papierze i wielu innych materiałach malarskich.

Jeśli zastanawiasz się gdzie to wszystko kupić, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.