Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Rodzaj
dostępność produktu
Twardość

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Ekskluzywne przybory do pisania  

Pokazuje 1 - 24 z 1184 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 1184 elementów

Ekskluzywne przybory do pisania

  

Myślisz : Elegancki prezent dla szefa? - Tylko jeden wybór - Ekskluzywne artykuły piśmienne w MMPARTNERS ❤️

Przybory do pisania mogą być nie tylko użyteczne, ale również niezwykle ładne. Niektóre zachwycają swoim wyrafinowanym szykiem, a inne połączeniem nowoczesności z nutą klasyki. W naszej ofercie znalazły się produkty odpowiednie dla każdej grupy wiekowej oraz dla każdego typu osobowości. Pomyśleliśmy o amatorach tradycji, ale również o miłośnikach niekonwencjonalnych rozwiązań. Dostępne są u nas m.in. przybory marek: Faber-Castell, Parker, Rotring, Waterman, Pilot oraz Zenith. Eleganckie pióro albo długopis to znakomity prezent dla wyjątkowej osoby.

Pióra wieczne

Pióra wieczne

Jak możesz sobie wyobrazić, jesteśmy maniakami piór wiecznych. Uwielbiamy uczucie swobodnego przepływu atramentu z naszych myśli na stronę. Od prostych notatek po pisanie w dzienniku — mamy każdy rodzaj pióra, jakiego możesz sobie życzyć. Tutaj znajdziesz pióra wieczne od 10 zł do 10 000 zł. Od podstawowych długopisów do codziennego pisania po długopisy zaprojektowane i zbudowane jak najwspanialsze elementy ręcznie wykonanej biżuterii. To, co ostatecznie wybierzesz, zależy ściśle od Twoich potrzeb.

Tanie pióra wieczne

Pióro wieczne to ponadczasowy luksus, zapewniający wyjątkowo płynne pisanie. Działają za pomocą zbiornika atramentu wewnątrz pióra, który uwalnia atrament do stalówki poprzez działanie kapilarne wspomagane grawitacją. Stalówka pióra to czubek jego korpusu, który nakłada atrament na papier. Stalówki do piór wiecznych są dostępne w różnych rozmiarach i różnią się elastycznością, aby jak najlepiej dopasować się do stylu pisania każdego użytkownika pióra. Istnieje również wiele innowacyjnych mechanizmów napełniania tuszem. Oferujemy tanie pióra wieczne od poziomu początkującego do zaawansowanego, które z pewnością zaspokoją potrzeby każdego użytkownika pióra. Nie martw się tutaj, ponieważ wszyscy mogą używać prostego wkładu atramentowego lub dowolnego atramentu w butelce. Po prostu włóż nabój i jesteś gotowy, aby rozpocząć przygodę na całe życie ze swobodą pisania płynnym atramentem. Nasze typy reprezentują nasze najlepiej sprzedające się pióra w tej kategorii. Wszystkie tanie pióra reprezentują ogromną wartość i jakość.

Zabawa z przyborami do pisania

Jaka jest różnica między piórem wiecznym za 10 zł a piórem za 2000 zł? O cenie pióra wiecznego decyduje materiał, z którego wykonany jest korpus i skuwka. Następna jest stalówka i system podawania. Wreszcie jest opakowanie; pudełko, w którym się znajduje. Końcówka pisząca, zwana „stalówką”, nakłada atrament po przejściu przez system podawania. Oferujemy stalowe stalówki, złote stalówki oraz niektóre rzadkie stalówki wykonane z platyny i palladu. Wyprodukowanie stalowej stalówki kosztuje około 5 zł. Złota stalówka około 60 zł. Jest to koszt stalówki dla marki, która co najmniej potraja ten koszt przed sprzedażą pióra nam. Co za różnica? Niewiele, chyba że jesteś utalentowanym kaligrafem. Mamy długopisy ze stalówką, które pięknie piszą. Złota stalówka, zwykle 18-karatowa lub wyższa, będzie miała większą elastyczność podczas formowania liter, co dla wielu pisarzy nie jest w ogóle brane pod uwagę. Jeśli Twoim celem jest nauczenie się pisania listów, a kaligrafia przemawia do Ciebie, wypróbuj stalówkę ze złota, platyny lub palladu.

Jak wybrać? Jakie znaczenie ma cena?

Jeśli po raz pierwszy kupujesz pióro wieczne, sugerujemy tańsze pióro. Każde oferowane przez nas Pióro wieczne sprawdzi się idealnie; gwarantowane!!! Nie pozwól, aby niska cena sprawiła, że zastanawiasz się: „Jak dobrze działa te pióro?” Oto przykład oparty na cenie. Wielu naszych klientów, którzy posiadają najlepsze pióra wieczne, powyżej 500 zł, bardzo często ma pod ręką kilka „tanich piór wiecznych”. Rozważ markę Parker lub Waterman, kóre zapewnią prestiż jak i jakość ponadprzeciętną i w wyglądzie jaki i wpisaniu.

Jak znaleźć nowe pióro wieczne?

Tuż obok możesz filtrować wszystkie te opcje według przedziału cenowego lub producenta piór. Jesteśmy pewni, że znajdziesz pióro, które będzie idealnie odpowiadaoł Twoim potrzebom.

Pióra kulkowe

pióra kulkowe

Pióro kulkowe, wprowadzone po raz pierwszy około 1963 roku, było postrzegane jako przejście od pisania piórem wiecznym płynnym atramentem do łatwiejszej i wygodniejszej metody; eliminując ładowanie butelkowanego atramentu do pióra wiecznego.

Prawie zawsze dwuczęściowy długopis z oddzielną nasadką, wkład kulkowy przeszedł od woskowego, olejnego atramentu wkładu kulkowego do prawdziwego atramentu płynnego. Sekret tkwił w znacznym ulepszeniu technologii kulki/końcówki. Wkłady kulkowe są często oferowane z końcówkami 0.5 i 0.7mm.

Pióro musi być mniej dociskane, aby pisać czysto. To zachęca do trzymania pióra z mniejszym obciążeniem dłoni, oszczędzając energię i poprawiając komfort. Może to również przełożyć się na szybsze prędkości pisania. Oferowane przez nas tusze płynne mają zwykle większą gamę kolorystyczną ze względu na większy wybór odpowiednich barwników rozpuszczalnych w wodzie oraz zastosowanie pigmentów.

Wkłady kulkowe zużywają atrament szybciej niż wkłady woskowe. Doświadczenie jest lepsze niż długopis, ale koszt może być nieco wyższy.

Pióra kulkowe są ulubieńcami wielu klientów, ponieważ używają bardziej płynnego atramentu niż standardowy atrament kulkowy. Oferują w wielu przypadkach oddzielną skuwkę. Każdy z tych najlepiej sprzedających się długopisów reprezentuje naszą najlepszą wartość w piórze kulkowym.

Długopisy

Ekskluzywne długopisy

Wybierz długopis, jeśli Twoim pragnieniem jest długopis jednoczęściowy. Ta wygoda jest preferowana przez wielu ludzi.

Prosty długopis zyskał powszechną popularność po II wojnie światowej. Co ciekawe, jako pierwsza wprowadziła na rynek w USA Reynolds International Pen Company w domu towarowym Gimbels w Nowym Jorku 29 października 1945 r.
Długopis prawie zawsze odnosił się do długopisu jednoczęściowego. Jednak na dzisiejszym rynku może odnosić się również do samego wkładu. Niektóre dwuczęściowe długopisy (długopisy z oddzielną nasadką) mogą również używać wkładu kulkowego.

Wkład do długopisu, najważniejszy element każdego długopisu, od 60 lat jest tuszem na bazie oleju lub wosku. Wymagało to wiele wysiłku, aby wydobyć przepływ. W ciągu ostatnich dziesięciu lat wkłady do długopisów z płynnym atramentem stały się powszechne i są najlepiej sprzedającą się opcją.

Długopisy na co dzień

Jeśli szukasz doskonałego długopisu do codziennego pisania, to dobrze trafiłeś. Wszystkie oferowane przez nas opcje stanowią wielką wartość długopisu dla początkujących. A co najważniejsze, mamy wkłady w 10 kolorach i rozmiarach punktowych od drobnych do szerokich. Wiele z nich można grawerować, co zawsze stanowi wspaniały prezent dla pracownika biurowego lub Waszego szefa!

Pragniemy zaproponować Państwu najlepsze produkty do pisania takie jak: Dostępne długopisy i pióra Parker w naszej ofercie: ( znajdź coś dla Siebie)