Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Rodzaj
Końcówka
dostępność produktu
Kolor wkładu
Grubość grafitu

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Długopisy, pióra kulkowe i żelowe 

Pokazuje 1 - 24 z 1686 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 1686 elementów

 Artykuły piśmiennicze — Długopisy, pióra kulkowe, długopisy ścieralne i długopisy żelowe — produkty do pisania ❤️

Artykuły piśmiennicze - sklep z długopisami w Warszawie: Pentel, Pilot, Rystor, Bic, Uni Ball, Stabilo.

Artykuły piśmienne, takie jak długopisy, ołówki i markery są niezbędnymi narzędziami do pracy. Dostępne są w szerokiej gamie stylów, typów atramentu i kolorów, aby dopasować się do wielu zadań i użytkowników. Kupuj je w naszym sklepie online hurtowo i w ten sposób korzystaj z rabatów oraz rozpowszechniaj wśród pracowników lub przechowuj je w schowku, aby zawsze były pod ręką, gdy ich potrzebujesz najbardziej. 


Chcesz wiedzieć więcej na temat artykułów i materiałów piśmienniczych?

Długopisy do wszystkich potrzeb biurowych

Nie da się tego obejść, pisząc coś w biurze musisz skorzystać z artykułów do pisania, zwłaszcza z piór, to nieodzowny dodatek biurowy dla każdego pracownika. W ten sposób notują notatki i przyjmują komunikaty, bez względu na ich rolę w firmie. Łatwy dostęp do długopisów, ołówków i markerów oznacza krótszy czas przestojów i większą wydajność. Dzięki nieskończonej gamie stylów najlepszych marek, takich jak Bic i Pilot, można łatwo zaspokoić wszystkie potrzeby w naszym sklepie M&M Partners.

Zachęcamy do kupowania długopisów żelowych i piór kulkowych w różnym stylu

Jeśli chodzi o przybory do pisania, preferencje różnią się znacznie między pracownikami. Niektórzy wolą atrament gładko-ślizgowy, podczas gdy inni lubią długopis automatyczny, który można łatwo przenosić bez zakrętki. Czarno-niebieski jest zwykle do użytku profesjonalnego, ale pracownicy, którzy robią dużo notatek, mogą uznać za użyteczne kodowanie tekstu kolorem w kolorach czerwonym, zielonym, różowym i innych. Nie jesteś pewien, który rodzaj pióra kulkowego jest dla Ciebie najlepszy? Zapoznaj się z dostępnymi opcjami poniżej, w tym długopisami czarnymi, niebieskimi i długopisami automatycznymi. Pełna oferta dostępna online i w sklepie stacjonarnym.

 • Pióra ścieralne najlepszych producentów tj.: Pilot Frixion, Happy Color, Bic, długopisy z gumką do ścierania
 • Długopisy Pentel pisaki dla amatora, profesjonalisty oraz najmłodszych użytkowników.
 • Długopisy BIC najpopularniejsze jednorazowe materiały piśmiennicze.
 • Długopisy Pilot marka Pilot to gama produktów do pisania, podkreślania, zakreślania.
 • Długopisy Rystor marka Polskiego producenta materiałów piśmiennych do pisania, podkreślania, zakreślania.
 • Długopisy Uni Ball
 • Długopisy Stabilo Worker, narzędzie do ciężkiej pracy z niezniszczalną końcówką i antypoślizgowym uchwytem.
 • Długopisy jednorazowe, pisaki z niewymiennymi wkładami, tani wybór produktów do pisania.
 • Pióra żelowe i długopisy żelowe
 • Długopisy wielokolorowe produkty piśmiennicze występujące najczęściej z 4 wkładami kolorowymi włączanymi automatycznie za pomocą przycisku.
 • Długopisy automatyczne materiały piśmiennicze z wysuwanymi wkładami włączanymi automatycznie za pomocą przycisku.
 • Czarne długopisy
 • Niebieskie długopisy
 • Pióra kulkowe najlepszych producentów

Jeśli kochasz pisać i jesteś dumny ze swojego odręcznego pisma, wiesz, jak ważne jest, aby dobrać odpowiedni długopis do swojego stylu. Nasza niesamowita oferta sklepu z długopisami przedstawia nasze ulubione propozycje akcesoriów do pisania. Zerknij i zobacz, który sprawdzi się u Ciebie.

Jaki jest najlepszy długopis wśród artykułów piśmienniczych?

Wybór najlepszego długopisu zależy od tego, jakiego rodzaju produktu potrzebujesz do domu, szkoły, miejsca pracy lub firmy. Wymazywalny długopis może być najlepszą opcją dla uczniów klas pierwszych, którzy mogą potrzebować, wymazać pomyłki swojego pisania.

Jeśli potrzebujesz pisaków w różnych kolorach do robienia notatek lub rysowania oznaczonych kolorami, doskonale sprawdzą się tu długopisy wielokolorowe. Szukasz długopisów do trzymania w recepcji? Długopisy na sprężynce będą najlepszym wyborem, są dostępne w popularnych kolorach wkładów i w przystępnej cenie, już od kilku złotych za długopis.

Poprawiaj błędy po pisaniu ołówkiem lub długopisem wymazywalnym (potocznie zwanym długopisem ścieralnym)

W przypadku pomyłki długopisy są bezlitosne. W przypadku projektów artystycznych lub projektowych, a nawet przy planowaniu, za pomocą ołówków, pracownicy mogą pominąć taśmę korekcyjną i naprawić błędy w momencie ich wystąpienia. Standardowe ołówki mają wbudowaną gumkę i zaostrzony koniec. Ołówki mechaniczne eliminują potrzebę ostrzenia i wyposażone są w wymienny grafit z gumką, dzięki czemu idealnie nadają się do podróży służbowych, gdy nie ma dostępu do ostrzenia. Wybierz spośród mechanizmów klikania lub przekręcania.

Dodaj kolor do biura za pomocą znaczników i zakreślaczy

Markery dodają kolor i znaczenie na wyświetlaczu i są przydatne do prezentacji lub przy projektach. Grubsze końcówki tworzą szerokie linie, a cieńsze końcówki dobrze sprawdzają się w przypadku drobnych szczegółów i skomplikowanych notatek na małych powierzchniach. Rodzaj wybranego markera zależy od zamierzonego celu.

 • Markery suchościeralne — łatwe do czyszczenia, pisania lub rysowania na specjalnych płytach, materiałach laminowanych lub tablicach.
 • Zakreślacze wyróżniają zapisany tekst na kartce.
 • Maluj markerami permanentnymi lub olejowymi — stwórz atrakcyjne oznakowanie i wyróżniającą się obecność na tablicy ogłoszeń.

Odwiedzający nasz sklep z długopisami online zwykle szukają dobrych piór wiecznych, piór do kaligrafii, piór kulkowych i długopisów wraz z ołówkiem automatycznym wiodących światowych marek w świetnej cenie sprzedaży. Nasz Sklep MMPartners.eu prowadzi i specjalizuje się w przyborach piśmienniczych. Mamy jeden z największych asortymentów doskonałych przyborów piśmienniczych i możemy dopasować go do Twojego gustu i wymagań.

Jeśli szukasz doskonałego długopisu do codziennego pisania, to dobrze trafiłeś. Wszystkie te opcje stanowią wielką wartość długopisu dla początkujących. A co najważniejsze, mamy wkłady w 10 kolorach i rozmiarach punktowych od drobnych do szerokich. Wiele z nich można grawerować, co zawsze stanowi wspaniały prezent dla pracownika biurowego!

Co musisz wiedzieć o długopisach i jakie artykuły piśmiennicze najlepiej wybrać?

Długopisy wykorzystują lepki atrament na bazie oleju. Powstają poprzez rozpuszczenie barwników w mieszaninie alkoholi i kwasów tłuszczowych. Alkohole sprzyjają płynnemu przepływowi atramentu, podczas gdy kwasy tłuszczowe smarują końcówkę pióra. Ponieważ atrament jest tak gęsty, długopisy dobrze sprawdzają się na papierze niskiej jakości z niewielkim lub zerowym przebijaniem. Wymagają jednak większego nacisku podczas pisania. Może to być męczące przez długi czas, ale niektórzy uważają, że te pióra są łatwiejsze do kontrolowania. Atramenty długopisowe są zwykle odporne na rozmazywanie, szybkoschnące i wodoodporne.

Kolorowe Długopisy, pióra kulkowe, długopisy żelowe kolorowe i długopisy ścieralne

W naszym asortymencie znajdziesz coś dla Siebie:

długopisy reklamowe, długopisy metalowe, długopis do kaligrafii czy na prezent, kolorowe długopisy i długopisy cienko piszące, długopis ze skuwką, długopis pstrykany, tani długopis i wiele innych

Długopisy

Poszukujesz długopis żelowy do firmy bądź biura? Dobrze trafiłeś, zapraszamy do naszego sklepu z artykułami piśmienniczymi, w stałej ofercie długopisy wszystkich marek w rewelacyjnych cenach!!! Sklep stacjonarny z długopisami w Warszawie, M&M Partners artykuły biurowe i szkolne.

Pióra kulkowe, długopisy żelowe, długopisy z własnym nadrukiem i wiele innych artykułów do pisania poleca sklep online i stacjonarny M&M Partners w Warszawie - art piśmienne