<h2>Proces składania zamówienia na biurowe i szkolne Warszawa MM Partners</h2>
Tabela kosztów dostaw artykuły biurowe i szkolne Warszawa MMPartners
Taśma biurowa BASIC 10m:15mm x 10 szt. słupek Tesa Zobacz większe

Taśma biurowa 10 x tesafilm® BASIC 10m x 15mm

ame0563
.58553-00000-00
tak1050160
Tesa


1-3 dni

Cena oraz możliwość dokonywania zakupów dostępna po zalogowaniu.
kod producenta.58553-00000-00
kod referencyjnytak1050160
dostępność produktu1-3 dni

Więcej informacji

Taśma biurowa 10 x tesafilm® BASIC 10m x 15mm

Taśma tesa - taśma klejąca - tesa 58553

Taśma biurowa 10m x 15mm w zestawie 10 sztuk, to uniwersalny produkt przeznaczony do szerokiej gamy zastosowań. Idealna do zaklejania, łączenia, mocowania, związywania lekkich elementów. Wykazuje się dużym stopniem przejrzystości niewidocznym na większości powierzchni. Dostępna w wielu różnych rozmiarach, kompatybilna z dyspenserem ułatwiającym odcinanie.

Taśma biurowa 10 x tesafilm® BASIC 10m x 15mm w pakiecie znajduję się 10 taśm o dużej przejrzystości, dzięki czemu nie są widoczne na klejonych powierzchniach.

Główne cechy

  • Wysoka jakość
  • Wysoka przezroczystość
  • W różnych rozmiarach

Art.Nr.: 58553-00000-00
EAN:
Waga: 0.192 kg

Producent taśm i rozwiązań samoprzylepnych tesa®

Taśma biurowa - tesa taśma - taśma klejąca przezroczysta - taśma klejąca Warszawa

tesa® to renomowany producent klejów i taśm samoprzylepnych przeznaczonych do zastosowań domowych, biurowych i przemysłowych. Profesjonalne taśmy samoprzylepne sygnowane logo tesa® są dostępne w ponad stu krajach na całym świecie.

Taśma tesa opinie ma wśród kupujących bardzo dobre, cena również jak na propdukt z wyższej półki jest akceptowalna, zastanawiasz się gdzie kupić? Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie.

Przezroczysta taśma tesafilm® BASIC to taśma samoprzylepna nadająca się do wielu różnych zastosowań. Uniwersalna taśma cechuje się wysoką jakością i niską ceną. Chociaż stworzono ją przede wszystkim z myślą o zastosowaniach hobbystycznych i domowych, stanowi także niezmiernie doceniany element powszechnego wyposażenia każdego biura.

Przezroczysta taśma do pakowania prezentów

Wysoce przezroczysta taśma tesafilm® BASIC zawsze znajdzie swoje zastosowanie. Może potrzebujesz szybko zapakować prezent przed wyjściem na imprezę urodzinową? A może Twoje pociechy chcą wykazać się kreatywnością i stworzyć ozdoby świąteczne? Przezroczysta taśma tesafilm® BASIC przyklei się do wszystkiego, począwszy od powierzchni z tworzyw sztucznych, a kończąc na papierze i tekturze. Ta wielofunkcyjna taśma do pakowania prezentów, prac plastycznych i rękodzieła jest gotowa do wszelkiego rodzaju zastosowań.

Przezroczysta taśma do biura, codziennego użytku

Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z papierem, możemy się spodziewać, że wcześniej lub później ulegnie on uszkodzeniu. Właśnie, dlatego przezroczystą taśmę tesafilm® BASIC zawsze warto mieć pod ręką! Taśma ta stanowi istotny element wyposażenia biura i jest zawsze gotowa, aby szybko naprawić uszkodzony arkusz papieru, połączyć dokumenty, zakleić kopertę czy zapakować paczkę.

Wysoka jakość z wymiernymi korzyściami

Samoprzylepna, przezroczysta taśma tesafilm® BASIC nie zawiera PVC. Jest wykonana z polipropylenu, a jej powłoka klejąca nie posiada w swoim składzie rozpuszczalników. Taśma nie tylko zapewnia mocną przyczepność, ale także wysoką odporność na rozdarcie i starzenie. Dostępna w różnych długościach przezroczysta taśma tesafilm® BASIC pasuje do wszystkich dyspenserów tesafilm®, dzięki którym jej cięcie i zastosowanie jest łatwiejsze.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Taśma biurowa 10 x tesafilm® BASIC 10m x 15mm

Taśma biurowa 10 x tesafilm® BASIC 10m x 15mm

Taśma biurowa 10 x tesafilm® BASIC 10m x 15mm

Taśma tesa - taśma klejąca - tesa 58553

30 Inne produkty w tej samej kategorii: