Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Rated 5/5 based on 11 customer reviews

Taśma maskująca tesa 50m x 50mm Tesa

ame0498
05089-00000-00
4042448238368
Tesa

Dostępność: Produkt na zamówienie

19,66 zł
Cena netto

24,19 zł
Cena brutto (z 23% VAT)

Dodaj do listy życzeń

kod producenta 05089-00000-00
Typ maskująca
kod ean 4042448238368

Więcej informacji

Taśma malarska tesa® STANDARD 4 DNI 50m x 50mm

Taśmy malarskie - taśma papierowa tesa - tesa 05089

Praktyczna taśma malarska przeznaczona do zabezpieczania powierzchni przed zniszczeniem. Nadaje się również do łączenia lekkich materiałów, mocowania i pakowania. tesa® Standard to wielofunkcyjna taśma malarska, którą należy zawsze mieć pod ręką, przy malowaniu ścian, sufitów czy też przy remoncie domu. Wykonana jest z papieru dla łatwiejszej utylizacji i dostępna w różnych szerokościach, aby umożliwić skuteczne zabezpieczenie powierzchni niemal w każdej sytuacji. Dobrze przywiera do większości powierzchni a jednocześnie można ją łatwo usunąć bez pozostawiania śladów do 4 dni od zaaplikowania.

Uniwersalna taśma tesa® Standard 05089 do typowych zastosowań malarskich wewnątrz pomieszczeń. Mocno przyczepna nie pozostawia śladów do 4 dni od aplikacji.

Art.Nr.: 05089-00000-00
EAN:
Waga: 0.242 kg

Główne cechy:

  • Duża siła przywierania do większości powierzchni
  • Możliwość usunięcia bez pozostawiania śladów w okresie do 4 dni
  • Nie zawiera rozpuszczalników

Specyfikacja produktu:

Kolor Beżowy
Długość 50m
Szerokość 50mm
Zastosowanie Proste prace malarskie
Trwałość Do 4 dni wewnątrz pomieszczeń
Powierzchnia Do większości gładkich powierzchni

alt=

Taśmy i folie malarskie - taśma maskująca - taśma tynkarska - taśma papierowa

tesa® to renomowany producent klejów i taśm samoprzylepnych przeznaczonych do zastosowań domowych, biurowych i przemysłowych. Profesjonalne taśmy samoprzylepne sygnowane logo tesa® są dostępne w ponad stu krajach na całym świecie.

Taśma tesa opinie ma wśród kupujących bardzo dobre, cena również jak na propdukt z wyższej półki jest akceptowalna, zastanawiasz się gdzie kupić? Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie.

tesa® Standard to uniwersalna taśma malarska z asortymentu firmy tesa®. Wykonana jest z papieru dla łatwiejszej utylizacji i dostępna w różnych szerokościach, aby umożliwić skuteczne zabezpieczenie powierzchni niemal w każdej sytuacji.

Właściwa taśma malarska do zapewnienia dobrze wykonanej pracy

Może ramy okienne wymagają malowania, drzwiom wewnętrznym przydałoby się odświeżenie albo chcesz wreszcie nadać nowy wygląd ścianom w salonie, zmieniając kolor, na który patrzysz od tylu lat? Choć malowanie samo w sobie nie jest trudne, to czyste krawędzie wokół ościeżnic, listew mocujących czy okien będą wyznacznikiem tego, czy dobrze wykonaliśmy pracę. Właśnie dlatego taśma malarska tesa® Standard powinna zawsze stanowić element wyposażenia kazdego malarza.

Dobre przywieranie i łatwe usuwanie

Taśma tesa® Standard to uniwersalna taśma maskująca dostosowana do szerokiego zakresu zastosowań w malowaniu wnętrz. Zapewnia dobrą przyczepność do większości powierzchni w celu zabezpieczania obszarów, które powinny pozostać niepomalowane. Można ją łatwo usunąć po wyschnięciu farby. W przypadku usunięcia taśmy w ciągu 4 dni, firma tesa® gwarantuje usunięcie bez pozostawiania śladów oraz zadowolenie z dobrze wykonanej pracy.

Łatwa w obsłudze, przyjazna dla portfela

Taśma malarska tesa® Standard to niedroga taśma malarska do szerokiego zakresu zastosowań. Poleca się ją w szczególności do malowania dużych powierzchni i kompleksowych prac remontowych. Ponieważ jest wykonana tylko z papieru, można ją łatwo urwać ręką i szybko nakleić. Ponieważ warstwa kleju nie zawiera rozpuszczalników, nanoszeniu taśmy nie towarzyszy żaden zapach ani negatywne skutki dla środowiska.

30 other products in the same category: