Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Rated 5/5 based on 11 customer reviews

Taśma papierowa maskująca do zastosowań ogólnych 50m x 19mm Tesa

ame0491
04323-00006-00
4005800015977
Tesa

Dostępność: Produkt na zamówienie

8,12 zł
Cena netto

9,99 zł
Cena brutto (z 23% VAT)

Dodaj do listy życzeń

kod producenta 04323-00006-00
Typ maskująca
kod ean 4005800015977

Więcej informacji

Taśma maskująca do temp. 50°C tesa® 50m x 19mm

Taśmy malarskie - taśma papierowa tesa - tesakrepp 04323

Praktyczna taśma maskująca ogólnego przeznaczenia, wykonana z krepowanego papieru o grubości 125 µm. Wyposażona w warstwę klejącą wyprodukowaną na bazie naturalnego kauczuku. Dzięki szerokości 50 mm doskonale zdaje egzamin przy zabezpieczeniach powierzchni, a także przy ich łączeniu, uszczelnianiu, przy mocowaniu elementów i zaklejaniu lekkich opakowań. tesa® 4323 to lekko krepowana papierowa taśma maskująca z substancją klejącą na bazie naturalnego kauczuku.

Taśma maskująca do temp. 50°C tesa® 50m x 50mm, zastosowanie przy zabezpieczaniu powierzchni, uszczelnianiu. Posiada mocną warstwę klejącą na bazie kauczuku.

Art.Nr.: 04323-00006-00
EAN: 4005800015977
Waga: 0.142 kg

Główne cechy:

  • Duża siła przywierania do większości powierzchni
  • Możliwość usunięcia bez pozostawiania śladów w okresie do 4 dni
  • Nie zawiera rozpuszczalników

Specyfikacja produktu:

Materiał nośnika papier lekko krepowany
Grubość całkowita 125 µm
Typ substancji klejącej kauczuk naturalny
Przylepność do stali 3 N/cm
Wydłużenie przy zerwaniu 10 %
Odporność na rozciąganie 33 N/cm

alt=

Taśmy i folie malarskie - taśma maskująca - taśma tynkarska - taśma papierowa

tesa® to renomowany producent klejów i taśm samoprzylepnych przeznaczonych do zastosowań domowych, biurowych i przemysłowych. Profesjonalne taśmy samoprzylepne sygnowane logo tesa® są dostępne w ponad stu krajach na całym świecie.

Taśma tesa opinie ma wśród kupujących bardzo dobre, cena również jak na propdukt z wyższej półki jest akceptowalna, zastanawiasz się gdzie kupić? Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie.

tesa® Standard to uniwersalna taśma malarska z asortymentu firmy tesa®. Wykonana jest z papieru dla łatwiejszej utylizacji i dostępna w różnych szerokościach, aby umożliwić skuteczne zabezpieczenie powierzchni niemal w każdej sytuacji.

Właściwa taśma malarska do zapewnienia dobrze wykonanej pracy

Może ramy okienne wymagają malowania, drzwiom wewnętrznym przydałoby się odświeżenie albo chcesz wreszcie nadać nowy wygląd ścianom w salonie, zmieniając kolor, na który patrzysz od tylu lat? Choć malowanie samo w sobie nie jest trudne, to czyste krawędzie wokół ościeżnic, listew mocujących czy okien będą wyznacznikiem tego, czy dobrze wykonaliśmy pracę. Właśnie dlatego taśma malarska tesa® Standard powinna zawsze stanowić element wyposażenia kazdego malarza.

Dobre przywieranie i łatwe usuwanie

Taśma tesa® Standard to uniwersalna taśma maskująca dostosowana do szerokiego zakresu zastosowań w malowaniu wnętrz. Zapewnia dobrą przyczepność do większości powierzchni w celu zabezpieczania obszarów, które powinny pozostać niepomalowane. Można ją łatwo usunąć po wyschnięciu farby. W przypadku usunięcia taśmy w ciągu 4 dni, firma tesa® gwarantuje usunięcie bez pozostawiania śladów oraz zadowolenie z dobrze wykonanej pracy.

Łatwa w obsłudze, przyjazna dla portfela

Taśma malarska tesa® Standard to niedroga taśma malarska do szerokiego zakresu zastosowań. Poleca się ją w szczególności do malowania dużych powierzchni i kompleksowych prac remontowych. Ponieważ jest wykonana tylko z papieru, można ją łatwo urwać ręką i szybko nakleić. Ponieważ warstwa kleju nie zawiera rozpuszczalników, nanoszeniu taśmy nie towarzyszy żaden zapach ani negatywne skutki dla środowiska.

30 other products in the same category: