Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
Herbata Lipton Yellow Label, 100 saszetek (5 opak) ✔️ 1 opak w cenie 9,95 netto

Herbata Lipton Yellow Label, 100 saszetek (5 opak) ✔️ 1 opak w cenie 9,95 netto

Obniżka! Herbata Lipton yellow label 100 saszetek (5 sztuk) Zobacz większe

Herbata Lipton Yellow Label, 100 saszetek (5 opak) ✔️ 1 opak w cenie 9,95 netto

sp0158
SP-040620
ghk0160248zbior

Lipton

Dostępność: 1 - 3 dni

1000

49,88 zł
Cena netto

61,35 zł
Cena brutto (z 23% VAT)

-18%

74,82 zł
Brutto przed rabatem.

Dodaj do listy życzeń

kod producentaSP-040620
kod referencyjnyghk0160248zbior
RodzajHerbata czarna
TypClassic
kod eanghk0160219

Więcej informacji

Lipton Classic Yellow Label (Czarna herbata aromatyzowana) 5 opakowań x 100 saszetek

Herbata czarna ekspresowa aromatyzowana

Posmakuj słońca w każdej filiżance herbaty Lipton Yellow Label wypełnionej bogactwem smaku i aromatu. Tworzymy ją ze świeżo zbieranych młodych listków, które dojrzewają w słońcu równikowych ogrodów herbacianych. Dzięki temu, każda torebka herbaty Lipton jest pełna słońca, któremu zawdzięcza swój niepowtarzalny, zachwycająco świeży smak i bogaty aromat. Słoneczna chwila przyjemności z Lipton Yellow Label rozjaśni Twój dzień i odkryje przed Tobą to, co naprawdę ważne.

Herbata pochodzi z oddalonych o tysiące kilometrów krajów, a jej wytwarzanie wymaga ogromnej wiedzy i nakładów pracy. Powstaje z liści drzewa herbacianego. Herbata jest na ogół zbierana ręcznie, a jej liście zrywane są w pewnym określonym czasie, zaś ilość zbiorów zależy od klimatu, jaki panuje w rejonie, gdzie znajduje się plantacja.
Najbardziej popularna w Europie herbata czarna jest poddawana procesowi przygotowania, który obejmuje 5 etapów: więdnięcie, skręcanie lub cięcie, fermentacja/utlenianie, suszenie i sortowanie. Przebieg tej tradycyjnej metody wytwarzania herbaty zależy między innymi od gatunku i wielkości liści. Wyróżnia się liście całe (whole leaf), łamane (broken), bardzo rozdrobnione (fannings) i pył herbaciany (dust). Czas fermentacji ma znaczny wpływ na aromat herbaty.

Składniki

herbata czarna

 • Kod produktu: 16618202
 • Kod EAN sztuki: 8802203504314
 • Jednostka sprzedaży 5 opakowań


Lipton

Unilever Polska - Herbata Lipton

Lipton Unilever

Od 1880 roku nasza herbata powstaje w fabryce natury. Każdą filiżankę aromatycznego naparu zawdzięczasz listkom herbacianych krzewów, które wzrastały podlewane życiodajnym deszczem, smagane łagodnym wiatrem i wyzłacane ciepłym słońcem, aby zapewnić Ci bogaty smak i aromat będący znakiem rozpoznawczym marki Lipton. Wierzymy również, że każda filiżanka herbaty powinna być nie tylko idealnym sposobem na dobry początek dnia, ale również obietnicą lepszej przyszłości dla naszych rolników, ich rodzin, no i oczywiście, dla naszej planety.

Lipton to jedna wielka fabryka natury. Zaprzęgliśmy do pracy słońce, wiatr i deszcz, dlatego każda filiżanka naszej herbaty powstaje w zgodzie z naturą, a Ty możesz cieszyć się jej wyrazistym smakiem i aromatem, których nie da się z niczym pomylić.

 

 

Pozostałe produkty w tej samej kategori: 30

Zawartość

 • Rated 5/5 based on 11 customer reviews
  Lipton Classic, herbata czarna, Yellow Label, 100 saszetek
  22,03 zł brutto
  (17,91 zł netto)W magazynie

  1 x

  Index: sp0157

  Herbata czarna ekspresowa aromatyzowana Posmakuj słońca w każdej filiżance herbaty Lipton Yellow Label wypełnionej bogactwem smaku i aromatu. Tworzymy ją ze świeżo zbieranych młodych listków, które dojrzewają w słońcu równikowych ogrodów herbacianych. Dzięki temu, każda torebka herbaty Lipton jest pełna słońca, któremu zawdzięcza swój niepowtarzalny,...

  22,03 zł brutto
  (17,91 zł netto)