Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Informacja

Promocje

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

Clipboardy 

Pokazuje 1 - 24 z 261 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 261 elementów

Clipboardy - deski i teczki z klipem do pisania

Niektórzy ludzie przez całe życie robią notatki. Zaczyna się już w latach szkolnych. Są tacy, którzy pilnie zapisują każde słowo wypowiedziane przez nauczyciela, a inni w ciągu całego roku notują zaledwie parę zdań. Może się wydawać, że studia są czasem wolności. Jednak nic bardziej mylnego, przynajmniej w dziedzinie notatek. Po niektórych wykładach człowiek ma wrażenie, jakby od nadmiaru pisania miała mu zaraz zdrętwieć ręka. Potem przychodzi praca. Spotkania i wyjazdy służbowe, konferencje – każda z tych sytuacji wymaga zrobienia notatek. Jednak pisanie może być całkiem przyjemne. Warunkiem jest zapewnienie sobie odpowiednich narzędzi. Kluczowym elementem jest dobre pióro albo długopis, ale także stabilna podkładka. Clipboardy zostały wyposażone w specjalne klipsy, dzięki którym kartka pozostaje stabilna. W naszym asortymencie znalazła się szeroka oferta clipboardów. Można zdecydować się zarówno na minimalistyczną wersję z deską, jak i na model wzbogacony o teczkę w formatach A4 lub A5.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.

 Clipboardy - deski i teczki z klipem do pisania Niektórzy ludzie przez całe życie robią notatki. Zaczyna się już w latach szkolnych. Są tacy, którzy pilnie zapisują każde słowo wypowiedziane przez nauczyciela, a inni w ciągu całego roku notują zaledwie parę zdań. Może się wydawać, że studia są czasem wolności. Jednak nic bardziej mylnego, przynajmniej w dziedzinie notatek. Po niektórych wykładach człowiek ma wrażenie, jakby od nadmiaru pisania miała mu zaraz zdrętwieć ręka. Potem przychodzi praca. Spotkania i wyjazdy służbowe, konferencje – każda z tych sytuacji wymaga zrobienia notatek. Jednak pisanie może być całkiem przyjemne. Warunkiem jest zapewnienie sobie odpowiednich narzędzi. Kluczowym elementem jest dobre pióro albo długopis, ale także stabilna podkładka . Clipboardy zostały wyposażone w specjalne klipsy , dzięki którym kartka pozostaje stabilna. W naszym asortymencie znalazła się szeroka oferta clipboardów. Można zdecydować się zarówno na minimalistyczną wersję z deską, jak i na model wzbogacony o teczkę w formatach A4 lub A5 . Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stacjonarna hurtownia papiernicza mieści się na terenie miasta Warszawa. Sprzedaż prowadzimy również w ramach sklepu online, proponując konkurencyjne ceny, rabaty oraz programy lojalnościowe dla naszych klientów.