Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

FIMO akcesoria 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FIMO - poroducent wszelkich mas plastycznych do rękodzieła oraz zabaw dla dzieci.

Fimo to od ponad 40 lat najlepiej znana w świecie marka mas plastycznych do tworzenia dekoracji. Powstają z niej figurki, biżuteria, dekoracje domowe wykonywane zarówno przez profesjonalnych artystów, hobbistów, jak i dzieci. FIMO to szeroka paleta mas termoutwardzalnych w różnych kolorach i z różnymi efektami, a FIMOair to rodzina mas wysychających na powietrzu.

Bezpieczne, przyjazne dla środowiska materiały artystyczne dla dzieci

Rodzaje FIMO dostępne w STAEDTLER FIMO

Podstawowy przepis na FIMO opracowała w 1939 roku Sophie Rehbinder Kruse – córka światowej sławy niemieckiej lalkarz Käthe Kruse. Odkąd plastelina FIMO została wyprodukowana przez firmę STAEDTLER w Niemczech, kontynuujemy optymalizację i ulepszanie produktu. STAEDTLER oferuje produkt w wielu różnych typach do różnych zastosowań. Oprócz utwardzanego w piecu FIMO w wielu żywych kolorach, oferujemy również FIMO suszące na powietrzu.

Czy lubisz pracować z plasteliną FIMO i chcesz przenieść swoje kreacje na wyższy poziom? Tworzenie szczegółowych kształtów, efektownych powierzchni i oryginalnych detali nie może być prostsze dzięki naszym akcesoriom FIMO – takim jak akcesoria jubilerskie, narzędzia do modelowania, frezy kształtowe, formy oraz blacha czy lakiery do obróbki powierzchni. Odkryj szeroką gamę możliwości oferowanych przez akcesoria STAEDTLER FIMO!

Ożyw kreatywne pomysły dzięki akcesoriom FIMO

Stwórz własną biżuterię, piękne przedmioty dekoracyjne lub osobiste prezenty. Wszystko to można łatwo wykonać z plasteliny za pomocą praktycznych narzędzi i skutecznych środków do obróbki powierzchni – wszystko to dostępne w szerokiej gamie akcesoriów FIMO firmy STAEDTLER:

 • Akcesoria jubilerskie: Twórz delikatne koraliki o różnych kształtach lub ciesz się efektami, jakie możesz osiągnąć dzięki naszym zestawom biżuterii DIY.
 • Narzędzia do modelowania: Twórz niestandardowe dzieła sztuki – używając różnych narzędzi do kształtowania, wygładzania i podkreślania unikalnych detali i oryginalnych wzorów.
 • Obróbka powierzchni: Użyj liści metalu, proszku metalicznego i błyszczących lub matowych lakierów, aby nadać swoim elementom piękne wykończenie.
 • Kształtowe frezy i formy: Twórz złożone motywy jako zabawne zawieszki na prezenty lub stylowe dekoracje do domu.

Akcesoria jubilerskie FIMO: piękne elementy zapewniające efektowny wygląd

Tworzenie niepowtarzalnej biżuterii ze zdobionych kształtów nie musi być trudne. W rzeczywistości z naszymi akcesoriami jubilerskimi z gamy FIMO Accessories nie może być prostsze.

 • Użyj frezarki do koralików, aby z łatwością wykonać koraliki tego samego rozmiaru w trzech różnych kształtach: bicone, oliwka i koraliki kulkowe.
 • Użyj naszych specjalnych szpilek do przebijania koralików, aby przebić otwory w koralikach FIMO, które nie są jeszcze utwardzone i gotowe do nawlekania.

Precyzyjne wyniki dzięki narzędziom do modelowania FIMO

Narzędzia do modelowania FIMO są specjalnie zaprojektowane, aby uzyskać optymalne wykończenie podczas pracy z gliną modelarską. Są proste w użyciu i ułatwiają osiągnięcie pożądanego rezultatu. W zależności od wyglądu, jaki chcesz uzyskać, możesz wybierać spośród wielu narzędzi. Należą do nich na przykład:

 • Zestaw Grind 'n Polish: Gąbki szlifierskie 
 • Zestawy ostrzy: dla dokładnych wyników cięcia
 • Profesjonalne narzędzie FIMO: do modelowania, wygładzania lub podkreślania detali
 • Zestaw skrobaka do gliny: Do tworzenia oryginalnych wzorów, skierowany do doświadczonych artystów

Twórz imponujące wykończenia dzięki akcesoriom FIMO do obróbki powierzchni

Akcesoria FIMO do obróbki powierzchni pozwalają dodać coś specjalnego do swoich kreacji:

 • Skorzystaj z naszych arkuszy tekstur, aby stworzyć efektowne powierzchnie, na przykład o wyglądzie drewna lub skóry.
 • Użyj metalu w kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym, aby stworzyć wyrafinowane akcenty i sprawić, by Twoje przedmioty naprawdę się wyróżniały. 
 • Lakier matowy lub błyszczący chroni powierzchnię i zapewnia piękne wykończenie.

Twórz imponujące kształty w mgnieniu oka dzięki akcesoriom FIMO

Nasze formy pozwalają na stworzenie fantastycznych motywów. Dostępne w szerokiej gamie motywów, znajdziesz odpowiednie motywy do swoich potrzeb – niezależnie od okazji, pory roku czy stylu. Każda forma ma swoją indywidualną teksturę/kształt. Niezwykle elastyczne formy dociskowe (8725) są szczególnie odpowiednie do hartowania w piecu FIMO, ponieważ są wykonane z bardzo trwałego materiału. Formy gliniane (8742) doskonale nadają się do suszenia na powietrzu FIMOair, ponieważ można pozostawić glinę do wyschnięcia w formie przed wyjęciem z formy. Formy te charakteryzują się pięknymi, szczegółowymi projektami.

katalog produktów FIMO