Dowiedz się jak złożyć zamówienie na artykuły biurowe
Jak złożyć zamówienie?
Tabela kosztów dostaw artykułów biurowych w Warszawie jak i całej Polsce
Tabela dostaw i kosztów

Filtry

Włączone filtry:
Dostępność
Producent

Informacja

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Sklep papierniczy Warszawa i artykuły biurowe online MM Partners. ul.Narwik 7a lok 1A Warszawa

Sklep Prokonsumenta MMPartners Artykuły biurowe

Status Przesyłki na materiały biurowe

FIMO air 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Rated 5/5 based on 11 customer reviews
  Masa FIMO air light, 250g, lekka, biały, Staedtler
  44,12 zł brutto
  (35,87 zł netto) W magazynie

  Index: gddS81310

  Masa FIMO air light, 250g, lekka, biały, StaedtlerCechy główneWyjątkowo lekka masa plastycznaWysycha na powietrzu lub w ciągu zaledwie 10 minut w kuchenkach mikrofalowych (600 W)Przyjemna w dotyku, jedwabista, nie klei się do rąk i ma neutralny zapachNiezwykle miękka i lekka masa, mogą jej używać małe dzieciZapewnia bardzo dobre zachowanie kształtu i...

  44,12 zł brutto
  (35,87 zł netto)
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FIMO - poroducent wszelkich mas plastycznych do rękodzieła oraz zabaw dla dzieci.

Fimo to od ponad 40 lat najlepiej znana w świecie marka mas plastycznych do tworzenia dekoracji. Powstają z niej figurki, biżuteria, dekoracje domowe wykonywane zarówno przez profesjonalnych artystów, hobbistów, jak i dzieci. FIMO to szeroka paleta mas termoutwardzalnych w różnych kolorach i z różnymi efektami, a FIMOair to rodzina mas wysychających na powietrzu.

Bezpieczne, przyjazne dla środowiska materiały artystyczne dla dzieci

Rodzaje FIMO dostępne w STAEDTLER FIMO

Podstawowy przepis na FIMO opracowała w 1939 roku Sophie Rehbinder Kruse – córka światowej sławy niemieckiej lalkarz Käthe Kruse. Odkąd plastelina FIMO została wyprodukowana przez firmę STAEDTLER w Niemczech, kontynuujemy optymalizację i ulepszanie produktu. STAEDTLER oferuje produkt w wielu różnych typach do różnych zastosowań. Oprócz utwardzanego w piecu FIMO w wielu żywych kolorach, oferujemy również FIMO suszące na powietrzu:

 • FIMOair to schnąca na powietrzu masa modelarska, którą można po prostu pozostawić do naturalnego stwardnienia w powietrzu w temperaturze pokojowej. Ta glina jest natychmiast gotowa do użycia, jest stabilna wymiarowo i giętka. FIMOair jest dostępny w trzech wersjach: FIMOair basic, FIMOair natural i FIMOair light.

FIMOair jest dostępny w czterech wersjach: FIMOair, FIMOair light, FIMOair imitujący granit i FIMOair imitujący drewno. Wspólną cechą tych czterech elementów jest to, że do utwardzania gliny nie trzeba używać pieca ani pieca do wypalania. Te glinki można po prostu pozostawić do naturalnego wyschnięcia na powietrzu, a po wyschnięciu nadal są wyjątkowo odporne na pękanie. Przeglądaj produkty dostępne w firmie STAEDTLER i odkryj szeroką gamę możliwości, jakie oferuje FIMOair.

FIMOair – Łatwe kształtowanie połączone z szybkim i prostym użyciem

STAEDTLER FIMOair to schnąca na powietrzu masa modelarska. Czas schnięcia uzależniony jest od grubości modelowanego elementu. Oznacza to, że nie musisz utwardzać wymodelowanych przedmiotów w piekarniku. Ponadto po wyschnięciu Twoje przedmioty nadal będą wyjątkowo odporne na pękanie. Możesz zacząć wykańczać kawałki, gdy tylko wyschną. FIMOair jest dostępny w czterech wariantach, które idealnie nadają się do tworzenia różnych produktów: FIMOair, FIMOair light, FIMOair z efektem granitu i FIMOair z efektem drewna.

FIMOair imitacja drewna – drewnopodobna masa modelarska

Imitacja drewna FIMOair jest dostępna w kolorze drewnopodobnym. Glinka zawiera włókna celulozy, które nadają modelowanym wyrobom szczególnie naturalny efekt. Kreatywni artyści-amatorzy będą z przyjemnością używać tej gliny do tworzenia lalek, marionetek lub rzeźb – nie tylko dlatego, że ta plastelina jest niezwykle twarda i odporna na pękanie po wyschnięciu.

Zalety w skrócie :

 • Struktura drewnopodobna
 • Naturalny efekt
 • Niezwykle twardy i odporny na pękanie po wyschnięciu
 • Idealny do modelowania lalek, marionetek czy rzeźb
 • Utwardzona glina może być wykańczana (piłowana, piłowana, rzeźbiona, wiercona, malowana, lakierowana)

FIMOair – glinopodobne produkty bez używania pieca do utwardzania

Modelina STAEDTLER FIMOair jest dostępna w czterech kolorach: białym, jasnoróżowym, szarym i terakoty. Przedmioty wykonane z tej plasteliny mają wygląd podobny do gliny. Jednak główną zaletą jest to, że nie potrzebujesz pieca, aby osiągnąć te wyniki. FIMOair po prostu naturalnie schnie na powietrzu. Następnie możesz użyć odpowiednich akcesoriów, aby pomalować, wywiercić lub pomalować swoje przedmioty zgodnie ze swoim stylem.

Zalety w skrócie:

 • Modelowane przedmioty mają wygląd podobny do gliny
 • Nie wymaga pieca – przedmioty po prostu schną naturalnie na powietrzu

Efekt granitu FIMOair – przedmioty o wyglądzie przypominającym granit

Efekt granitu FIMOair może być używany do tworzenia dzieł sztuki o wyglądzie podobnym do granitu. W przypadku efektu granitu FIMOair nie jest wymagany piec, ponieważ modele wysychają na powietrzu.
 

FIMOair light – do szczególnie lekkich dzieł sztuki

Przedmioty wykonane z FIMOair light są szczególnie lekkie i znajdują zastosowanie tam, gdzie istotna jest waga modelu, np. telefony komórkowe, wisiorki czy dekoracje ścienne. FIMOair light jest dostępny w dwóch kolorach: białym i terakoty oraz schnie na powietrzu bez pieca.
 

Jak twardnieje FIMOair?

Glinki FIMOair, FIMOair light, FIMOair imitujące granit i FIMOair imitujące drewno są utwardzane poprzez naturalne suszenie na powietrzu. W zależności od wybranej odmiany FIMO, należy pamiętać o następujących kwestiach:

Typ FIMO

Co musisz wiedzieć:

FIMOair, FIMOair light, FIMOair imitacja granitu i FIMOair imitacja drewna
 • Modele można suszyć tylko w temperaturze pokojowej. Nie próbuj przyspieszać procesu suszenia za pomocą suszarki do włosów lub umieszczając na słońcu. Może to spowodować pękanie modeli.
 • W zależności od grubości modelu, całkowite utwardzenie trwa od kilku godzin do kilku dni.
 • Regularnie obracaj lub obracaj przedmiot podczas procesu suszenia. Zapewni to wysychanie ze wszystkich stron i nie wypacza się.

katalog produktów FIMO